CGP CUP

 

cgpcup

Dates: Dies 19 i 20 de gener de 2008 Sortida social amb format competició tipus “Ryder Cup” entre dos equips, on els jugadors integrants de cada equip van vestits del color del seu equip.

- CGP BLACK : Sr. Albert Parrilla (Capità ) – CGP WHITE : Sr. Axel Rabanal (Capità )

PROGRAMA DE LA COMPETICIÓ

Dissabte 19 PANORÀMICA GOLF

Modalitat – Fourball Match Play entre CGP White i CGP Black (Forat per forat, millor bola amb Hcp, Parella guanyadora 1 punt, Empat ½ punt)

- Nit: Sopar de germanor al Restaurant AQUAMAR de Cambrils

Diumenge 20 CG BONMONT Terres Noves

Modalitat – Copa Canadà Match Play Stableford entre CGP White i CGP Black (forat per forat, suma dels resultats de la parella amb Hcp, Parella guanyadora 1 punt, Empat ½ punt)

- Tarda: Aperitiu i Lliurament de premis

– Vespre: Tornada a casa

RESULTATS DE LA COMPETICIÓ

Dissabte 19 PANORÀMICA GOLF

 

EQUIP WHITE VS EQUIP BLACK
3/2 JULIEN ARROYO (9)
JOSEP M, AVALLE CORTIZO (11)
1 / 0 JOSEP M. COLOMINA NIETO (10)
ALBERT PARRILLA VELA (11)
AXEL RABANAL ADELL (4)
CARLES MATUTE (24)
0 / 1 PAU PEREZ SIERRA (4)VICENS SOTO GAYA (22) 2/1
JORDI TEIXIDO ARENAS (13)
JOSEP M. QUINTANA (15)
0 / 1 RAMON ISIDRO NIETO (12)
ALFONS EROLA (19)
BENJAMI PUJOL CHAUFFAILLE (5)
JORDI TEJERO ARNAL (24)
0 / 1 FRANCESC GASET FRIS (7) JOAN PUJOLS SANCHEZ (23)
JUAN C. MOGGIANO RAIMONDO (20)
JOAN JIMENEZ ISAMAT (17)
0 / 1 ANTONI LOPEZ VICENTE (9)
XAVIER MIRABAL BENITO (26)
ANTONI RODRIGUEZ NAVARRO (12)
M. LLUISA FERRER (29)
0 / 1 FRANCESC PEREZ PEREZ (10)
SILVIA RIVA GONZALEZ (27)
JOAN CANET TARRIDA (22)
FIDEL VALLS CAMPOY (25)
0 / 1 GERARD RIEGER CARRABINA (16)JOFRE LLORT (25)
DAVID VALLVERDÚ DOMINGUEZ (26)ANGEL RUBIO GARCIA (28) ½ / ½ TEO ORTEGA MARTINEZ (17)
JORDI RUBIO ALVINYA (36)
0 / 1 ROSARIO SACRISTAN (36)
MARIA ANDORRA TARRAGONA (27)

 

Diumenge 20 CG BONMONT Terres Noves

EQUIP WHITE VS EQUIP BLACK
ALL SQUARE JULIEN ARROYO (9)
AXEL RABANAL ADELL (4)
½ / ½ PAU PEREZ SIERRA (4)
FRANCESC GASET FRIS (7)
ALL SQUARE
FRANCESC PEREZ PEREZ (11)
ANTONI RODRIGUEZ NAVARRO (12)
0 / 1 ANTONI LOPEZ VICENTE (9)
FRANCESC PEREZ PEREZ (10)
2/1
JORDI TEIXIDO ARENAS (13)
JOAN JIMENEZ ISAMAT (17)
1 / 0 RAMON ISIDRO NIETO (12)
GERARD RIEGER (16)
JOSEP M. QUINTANA (15)
JUAN C. MOGGIANO (20)
1 / 0 TEO ORTEGA MARTINEZ (17)
ALFONS EROLA (19)

CARLES MATUTE (24)

JORDI TEJERO ARNAL (24)

0 / 1 VICENS SOTO GAYA (22) JOFRE LLORT (25)
ALL SQUARE

JOAN CANET TARRIDA (22)

FIDEL VALLS CAMPOY (25)

½ / ½ JOAN PUJOLS SANCHEZ (23)
XAVIER MIRABAL BENITO (26)
ALL SQUARE
ANGEL RUBIO GARCIA (28)
DAVID VALLVERDÚ (26)
1 /0 SILVIA RIVA GONZALEZ (27)
JORDI RUBIO ALVINYA (36)